Korrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Prej të hënën, pika të reja vaksinimi në Tetovë dhe teste për Kovid-19

Pikat e reja të vaksinimit dhe mundësi shtesë për testim ndaj Kovid -19, paralajmëroi komuna e Tetovës pas takimit të sotëm të Shtabit të krizës për menaxhim me sëmundjen.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle