0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Prej sot qytetarët mund t’i marrin letërnjoftimet e reja

Prej sot, rreth 40 mijë qytetarë do të jenë në gjendje t'i marrin letërnjoftimet e reja, në të cilat do të shkruhet emri i ri Republika e Maqedonisë së Veriut. Shtypja dhe lëshimi i letërnjoftimeve është zhbllokuar pasi Qeveria e bëri këtë të mundur me akt nënligjor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle