0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prej sot paraqitje për vaksinim edhe nëpër shtëpi

Qytetarët që për shkak të arsyeve shëndetësore nuk janë në mundësi të vijnë dhe të marrin vaksinën kundër kovidit në pikat e vaksinimit prej sot mund të caktojnë vaksinimin në kushte shtëpiake.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle