0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prej sot është në dispozicion regjistri digjital për lejet e integruara A dhe B në MMJPH

Regjistri digjital i subjekteve që posedojnë leje të integruara A dhe B në vend është i disponueshëm prej sot, njoftoi Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle