0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Prej nesër zero për qind TVSH për prodhimet bazë ushqimore

Të gjitha marketet të cilat shesin bukë, miell të tipit 400, qumësht me yndyrë prej 2 për qind, 3,2 dhe 3,5 për qind, sheqer të bardhë, vaj luledielli, mish dhe prodhime tjera të mishit, oriz të bardhë dhe vezë duhet më së voni deri nesër - 17 mars të vitit 2022 t'i përshtatin aparatet fiskale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle