0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

Prej nesër vranët, më ftohtë dhe me reshje të rrëmbyeshme

Prej nesër vijon periudhë e motit kryesisht të vranët, gjatë ditës dukshëm më freskët, ndërsa nga e enjtja me reshje të shiut me intensitet të ndryshueshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle