0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Prej nesër vazhdon shtypja dhe dhënia e letërnjoftimeve

– Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në mbledhjen e sotme të njëqindtë ka informuar se rregulli nënligjor në lidhje me dhënien e formularëve për letërnjoftimet e reja do të publikohet që ditën e sotme në “Gazetën Zyrtare”, dhe me këtë do të mundësohet të fillojë shtypja dhe dhënia e letërnjoftimeve të qytetarëve sipas kërkesave të tyre të parashtruara.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle