0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prej nesër paralajmërohet ndërprerje të komunikacionit hekurudhor

Komunikacioni hekurudhor prej nesër në ora 7 do të jetë në ndërprerje për shkak të mospagesës së pjesës së dytë të rrogës për tetor, paralajmëruan kryetarët e sindikatave të personelit makinist dhe ekzekutiv në Hekurudhat e RMV Transport, Toni Dimovski dhe Dushko Çakarovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle