0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Prej nesër ndryshon regjimi i komunikacionit në pjesën rrugore Mavrovë-Zhirovnicë

Aksi rrugor Mavrovë-Dibër, pjesa Mavrovë-Zhirovnicë, prej nesër 24 gusht  nga ora 10:00-16:00 do të jetë me regjim të ndryshuar të komunikacionit për shkak të aktiviteteve ndërtimore, informuan nga komuna Mavrovë dhe Rostushe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle