0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Prej nesër masa të reja në Greqi: Rekomandim i fortë që vizitorët të testohen dy herë pas mbërritjes

Rekomandim i fortë që turistët të testohen ditën e dytë dhe të katërt pas mbërritjes; maskë e detyrueshme si në hapësirë hapur ashtu edhe në të mbyllur; maskë e detyrueshme e dyfishtë ose KN95 në supermarkete dhe transport publik; anulimi i të gjitha tubimeve publike për festa; rekomandim i fortë për testim para tubimeve të festave, janë masat e reja të Qeverisë greke që nga nesër hyjnë në fuqi në Greqi, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle