0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Prej nesër afati i dytë i aplikimit për racion studentor të subvencionuar

Ministria e Arsimit dhe Shkencës informon se nga nesër mund të aplikohet përsëri për Thirrjen Publike për realizimin e së drejtës për racion studentor të subvencionuar. Afati i dytë zgjat deri më 31 tetor dhe vlen për të gjithë studentët e sapo regjistruar, por edhe për ata që plotësojnë kërkesat, por që nuk kanë arritur të aplikojnë dhe realizojnë këtë të drejtë brenda afatit të parë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle