0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nga Franca nuk ka informacione për propozim- kornizë të re, heshtje në Sofje dhe Shkup

Diplomatët francezë me seli në BE nuk janë të njohur me nismën e re për tejkalimin e kontestit në mes Sofjes dhe Shkupit pas vizitës së delegacionit të Maqedonisë së Veriut në Bullgari, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle