Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Prefekti i Stambollit për vizitë në Athinë

Prefekti i Stambollit, Ekrem Imamogllu, prej sot është për vizitë dyditore në Athinë dhe do të takohet me nikoqirin e tij, prefektin e Athinës, Kostas Bakojanis dhe do të pritet nga kryeministri grek Kirjakos Micotakis, njofton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle