0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Prefekti i Kramatorskut: Gjatë sulmit raketor ka pasur rreth 4.000 njerëz në stacionin hekurudhor

Gjatë granatimit të stacionit hekurudhor në Kramatorsk të pranishëm ishin rreth 4.000 njerëz, nga të cilët shumica gra, fëmijë dhe persona të moshuar, deklaroi prefekti i qytetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle