0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pranim-dorëzim i donacionit japonez të pajisjeve për institucionet publike shëndetësore

Ministri i Shëndetësisë Bekim Sali së bashku me zëvendëskryeministrin për Çështje Evropiane Bojan Mariçiq dhe ambasadorin e Japonisë Hironori Sevada sot kanë vizituar Klinikat kirurgjike me rastin e pranim dorëzimit të pajisjes së re nga granti socio-ekonomik nga Ambasada e Japonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle