0_Maqedoni.Portal SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Pranim-dorëzim i donacionit japonez për mbështetje të Operës dhe baletit kombëtar

Në hollin e Operës dhe baleti kombëtar sot në mesditë do të realizohet pranim –dorëzimi i donacionit të grantit të qeverisë së Japonisë për mbështetje të kulturës - Projekt për përmirësimin e instrumenteve muzikorë, pajisjeve zanore dhe ndriçimit për Operën dhe baletin kombëtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle