0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Prajs: Aleatët po koordinojnë hapat për masa të mundshme ndëshkuese ndaj Moskës

Në takimin e djeshëm me përfaqësuesit rusë në kuadër të Këshillit NATO – Rusi në Bruksel, ku morën pjesë të 30 anëtarët e NATO-s, SHBA dhe aleatët e saj e bënë mjaft të qartë se nuk do të lejojnë askënd të mbyllë politikën e “dyerve të hapura" të Aleancës, deklaroi zëdhënësi Ned Prajs.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle