0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Posta e RMV-së po përgatit ueb-aplikacion për e-tregtarët

- Me kërkesë të shfrytëzuesve, në fazën e përgatitjes është ueb-aplikacioni i cili do t'iu mundësojë e-tregtarëve qasje të thjeshtë dhe të sigurt në shërbime për dërgim të produkteve të tyre blerësve, si dhe ndjekjen e dërgesave në çdo moment, informoi në intervistën për MIA-n, Vasko Stefanov, drejtor i SHA Postat e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle