Evropë SQEvropë.Portal SQ

Polonia kërkon nga SHBA-ja që ta përfshihet në programin e përbashkët të armëve bërthamore

Presidenti polak Andzhej Duda deklaroi se Polonia është në bisedime me SHBA-në për përfshirjen e saj në programin e përbashkët bërthamor, i cili u mundëson disa vendeve aleate të marrin armë bërthamore amerikane dhe të mund t'i përdorin ato vetëm nëse Uashingtoni u jep atyre leje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle