Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Polonia e anuloi marrëveshjen me Rusinë për gazin

Ministrja polake për klimë dhe mjedis jetësor, Ana Moskva kumtoi se Polonia ka vendosur ta anulojë marrëveshjen me Rusinë lidhur me gazpërçuesin Jamal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle