Evropë SQEvropë.Portal SQ

Poloni: Protesta të dhunshme për shkak të vdekjes së një personi në paraburgim policor

Qytetarët e revoltuar të Lublin, qytet në perëndim të Polonisë, hodhën gurë dhe tulla ndaj stacionit policor në shenjë proteste për vdekjen e fundit të një burri në paraburgim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle