0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Politiko: Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova e konfirmuan aleancën me SHBA-në duke pranuar refugjatë nga Afganistani

Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova janë janë vendet e para evropiane që thanë se do të sigurojnë strehim të përkohshëm për afganët të cilët udhëtojnë për në SHBA pasi që ikën nga pushtimi i aleatëve në vendin e tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle