0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Politiko: BE-ja mbetet pas SHBA-së dhe Kinës sa i përket donacionit të vaksinave

– Bashkimi Evropian dukshëm mbetet pas Kinës dhe SHBA-së sa i përket donacioneve të vaksinave kundër koronavirusit, thuhet në dokumentin intern të Këshillit të Evropës, në të cilin kishte qasje portali i Brukselit “Politiko”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle