Ballkan SQBallkan.portal SQ

Policia sllovene i hulumton kërcënimet drejtë politikanëve

- Policia sllovene sot konfirmoi se po hulumton dërgesat postare në të cilat funksionarëve të lartë shtetërorë dhe personave të mbrojtur iu janë dërguar kërcënime me vdekje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle