Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Policia shqiptare hodhi poshtë akuzat e Berishës për personin që e sulmoi

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rumbullaku i hodhi poshtë akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha se 31-vjeçari Gerti Shehu që e goditi, ishte agjent i policisë kriminale. Rumbullaku tha se Shehu nuk ka qenë asnjëherë agjent policie dhe asnjëherë nuk është përdorur si i infiltruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle