0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Policia nuk ka regjistruar shkelje të rendit dhe qetësisë publike në protestën në Ohër

Nuk janë regjistruar shkelje të rendit dhe qetësisë publike në  protestën e sotme kundër hapjes së klubit kulturor bullgar “Car Borisi III” në Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle