Evropë SQEvropë.Portal SQ

Policia norvegjeze: Vrasësi i pesë personave me hark dhe shigjetë përdori edhe një armë therëse

Policia norvegjeze kumtoi se shtetasi danez,  i cili javën e kaluar vrau pesë persona,  ndërsa lëndoi tre, gjatë një sulmi, përveç harkut dhe shigjetës,  përdori edhe "armë therëse".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle