Botë SQBotë.Portal SQ

Policia izraelite ka tre ditë që po dëbon protestuesit beduinë

Policia izraelite sot përdori gaz lotsjellës, plumba gome dhe shok bomba për t'i dëbuar beduinët që tashmë ditën e tretë me radhë protestojnë kundër pyllëzimit të zonës së kontestuar, duke pohuar se qëllimi i Izraelit është t'i dëbojë nga vendi  të cilin e konsiderojnë që është i tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle