0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Policia greke asgjësoi një organizatë kriminale e cila në mënyrë ilegale u jepte pasaporta dhe dokumente greke kriminelëve nga vende të tjera

Për 30.000 euro për dokument, shtetas të huaj me dosje të rëndë kriminale, merrnin pasaporta apo letërnjoftime origjinale greke apo çfarëdo lloj tjetër dokumenti përmes "shërbimeve" të organizatës kriminale, të cilën sot e asgjësoi policia greke, ndërkaq ishte aktive së paku tetë vite dhe u arrestuan 20 persona mes të cilëve edhe policë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle