Evropë SQEvropë.Portal SQ

Policia gjermane në aksion pas kërcënimeve me vdekje ndaj një politikani i cili mbështet vaksinimin

Policia gjermane dhe forcat speciale kanë filluar sot operacion në Drezden pasi janë dërguar kërcënime për vdekje kundër një politikani të lartë që mbështet vaksinat kundër koronavirusit, kanë njoftuar autoritetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle