0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQLajme nga komunat SQ

Policia e Tetovës arrestoi dy të mitur dhe një 31 vjeçar për shkak të marihuanës

olicia e Tetovës sot gati për dy orë arrestoi tre persona prejse tek ata është gjetur marihuanë. Dy të arrestuarit janë të moshës 17 vjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle