0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Policia e Shkupit sanksionoi 175 shoferë

– Ministria e Punëve të Brendshme gjatë ditës së djeshme vazhdoi me kontrollimet e përforcuara në trafik, me çka në territorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 175 gjoba, prej të cilave 89 për tejkalim të shpejtësisë së lejuar, 15 sanksione për drejtimin e automjetit pa patentë shofer dhe gjashtë sanksione për drejtimin e automjetit nën ndikimin e alkoolit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle