Ballkan SQBallkan.portal SQ

Policia e Malit të Zi konfiskoi 37,7 kilogramë kokainë të kontrabanduar nga Shqipëria

Në vendkalimin kufitar "Debeli brijeg", në kufirin mes Malit të Zi dhe Kroacisë, janë konfiskuar 37,7 kilogramë kokainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle