Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Policia e Kosovës arrestoi tre shtetas serb duke blerë emblema dhe uniforma të UÇK-së

Policia e Kosovës mbrëmë në Prishtinë arrestoi tre shtetas serb duke blerë emblema të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), dhe uniforma të saj, publikoi agjencia KosovaPres.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle