0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Policia arreston kontrabandues të artefakteve në rajonin e Manastirit dhe Tetovës

Mëngjesin e sotëm policia po realizon bastisje dhe ka arrestuar kontrabandues të artefakteve në rajonin e Tetovës dhe Manastirit, mësojmë nga burimet e hetimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle