0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Polici i cili hyri në Kongresin amerikan ka blerë 37 pistoleta

– Polici nga Virxhinia, Tomas Robertson, i cili ishte lëshuar pasi hyri në Kapitoll Hill gjatë trazirave më 6 janar, me vendim të gjykatësit federal, do të qëndrojë në paraburgim deri sa të gjykohet, sepse ka blerë 37 pistoleta dhe sasi të mëdha të armëve, ndërsa në internet ka dhënë mbështetje për dhunën politike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle