Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Polemisti dhe gazetar, Erik Zemur zyrtarisht kandidat për president të Francës

Polemisti  ekstrem i djathtë Erik Zemur sot e zyrtarizoi kandidimin e tij  për president në një video dramatike, në fund të një  fushate të shqetësuar paraprake dhe ngecja e parë në sondazhe, nën parullën francezët "sërish të ndjehen si në shtëpi", lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle