Futboll SQSport SQ

Poketino: Nuk ka konflikt në mes Nejmarit dhe Mbapes

Trajneri i Paris Sen Zhermenit, Maurisio Poketino deklaroi se janë të tepërta zërat për konflikt në mes Nejmarit dhe Mbapes.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle