0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Poketino: Mbape do të mund të qëndrojë në PSZH

Trajneri i PSZH-së, Maurisio Poketino deklaroi se beson se sulmuesi i PSZH-së Kilian Mbape do të mund të ndërrojë mendje dhe të mbetet në Paris.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle