0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Poenta: Rusia dhe Ukraina kanë bër plan për armëpushim prej 15 pikash

*Rreth 1.000 ushtarë rusë janë marrë peng nga forcat ukrainase pasi Moska filloi invadim të fqinjit të saj perëndimor para tre javëve, sipas presidentit ukrainas Volodomir Zelenskit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle