Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Podoljak: Fillon rrethi i tretë i negociatave të sotme midis Ukrainës dhe Rusisë

Negociatat midis delegacioneve të Ukrainës dhe të Rusisë janë në vijim. Për disa minuta duhet të fillojë edhe rrethi i tretë i bisedimeve, njoftoi sot në Tuiter këshilltari i presidentit rus Mikailo Podoljak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle