0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Po punohet në transportin e kerozinës, helikopterët serbë do të mund të mbushin derivate edhe në kazermën e Shtipit

Në këtë moment po punohet në transportin e kerozinës. Qëllimi është sot të vendoset në kazermën në Shtip, që do të jetë në vend të sigurt dhe helikopterët serbë me rezervoar më të vogël të mbushen me derivate, me qëllim që ta rrisin efiasitetin e tyre, kumtoi drejtori I Qendrës për menaxhim me kriza (QMK), Stojançe Angellov.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle