0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Po kërkohen vende për hospitalizim në Tetovë, 80 persona në mjekim spitalor

Spitali i Tetovës ka 80 persona rekord për mjekim spitalor nga Kovid-19, që nuk ishte rast as në nëntor të vitit 2020, as në mars/prill të vitit 2021, kur ka pasur numër të madh të të infektuarve dhe të vdekurve. Gjatë 24 orëve të kaluar ka pesë të vdekur dhe 12 të hospitalizuar të rinj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle