0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Po finalizohen përgatitjet për rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale

Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) të enjten do të shpërndajë fletëvotimet dhe certifikatat e Listës zgjedhore për rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale deri te Komisionet komunale zgjedhore, ndërsa të premten do të dorëzohen terminalet për shenjat e gishtërinjve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle