0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Po evakuohen personat e palëvizshëm dhe prona pas zjarrit në lokalitetin Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës

Banorë afër lokalitetit Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës informojnë se situate me zjarrin no cili shpërtheu sot në mëngjes afër malit Sredna, është alarmante.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle