0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Po digjet pylli me pisha, lisa dhe me drunj të ulët në Kokino, Nagoriçan i Vjetër

Një zjarr tashmë ditën e dytë është aktiv mbi Kokino, Komuna Nagoriçan I Vjetër, informuan sot kompetentët nga QRMK Kumanovë. Është kapluar pylli me pisha, lisa dhe drunj të ulët, sipërfaqe më e madhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle