Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Plevris: Për variantin Omikron presim për 10-15 ditë të kemi pasqyrë konkrete

Sikur edhe gjithë bashkësia botërore e ndjekim variantin Omikron dhe presim për 10-15 ditë të kemi pasqyrë konkrete, thotë ministri i Shëndetësisë të Greqisë, Tanis Olevris në intervistë për radion greke "Skaj" dhe shtoi se vendi është në gjendje gatishmërie, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle