0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Plenkoviqi ftoi në hapjen e shpejtë të negociatave qasëse të RMV-së dhe Shqipërisë

Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq ka ftuar në hapjen sa më të shpejtë të negociatave aderuese mes Bashkimit Evropian dhe Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë “pasi ata e kanë merituar”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle