0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

PLD: Nuk është koha për zgjedhje të parakohshme, të zhbllokohet puna e Kuvendit

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare në këtë moment nuk janë zgjidhje për dalje nga problemet aktuale, ndërsa nismat e partive opozitare janë nxitur vetëm nga interesat partiake dhe dëshirat për marrje të pushtetit, është konkludimi i Partisë libaral-demokratike pas takimit të mbrëmshëm të Këshillit ekzekutiv.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle