0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Platformë e hapur përmes së cilës kompani gjermane-blerëse kërkojnë furnizues nga Maqedonia e Veriut

Qasje dhe organizim i takimeve B2B me numër të madh të kompanive gjermane-blerëse të cilët janë në gjurmim të kompanive-furnizuese, mundëson platforma "ANK Industrial Suppliers Forum".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle